1Η ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ!


 

 

 

Με πολλές συμμετοχές και πολύ καλές επιδόσεις συμμετείχε το αγωνιστικό τμήμα Στίβου “ΠΗΓΑΣΟΣ” το Σάββατο 26 Ιανουαρίου στην ημερίδα κλειστού Στίβου που διεξήχθη στην Ιεράπετρα.

Στην ημερίδα ξεχώρισαν οι παρακάτω αθλητές – αθλήτριες μας:

  1. Ρεθυμνιωτάκης Μύρων ( 1η θέση στα 60μ και 60 με εμπόδια ΠΠΒ)
  2. Κουβίδη Μαρία (2η θέση στα 60 εμπόδια ΠΚΑ)
  3. Κωνσταντάκη Αικατερίνη (3η θέση ύψος ΠΚΑ-1η θέση Ύψος ΠΠΒ)
  4. Τσουμπλέκας Δημήτρης (4η θέση 60μ ΠΠΑ)

Αναλυτικά οι συμμετοχές και οι επιδόσεις των αθλητών μας:

ΗΜΕΡΙΔΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ – ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019, Ιεράπετρα-Κλειστό Γυμναστήριο
ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΥΨΟΣ ΠΚ Α 1 ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.35
2 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.30
3 ΚΑΛΟΥΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.30
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.30
4 ΡΩΜΑΝΙΟΥ ΦΙΛΙΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1.20
60Μ ΠΠΑ΄(Κ-16) 1 ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 7.67
2 ΦΕΝΤΟΚΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 7.86
3 ΣΑΡΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 8.06
4 ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.20
5 ΚΟΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.22
6 ΜΑΚΑΝΤΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.45
7 ΠΑΤΣΑΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.49
8 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.53
9 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.96
10 ΞΥΠΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.17
11 ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.33
ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ DNS
60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠΑ΄(Κ-16) 1 ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 9.41
2 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.51
3 ΠΑΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.88
60Μ ΠΚΑ΄(Κ-16) 1 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.36
2 ΜΑΚΡΗ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.46
3 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.59
4 ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.64
4 ΧΟΡΕΥΤΑΚΗ ΜΑΙΡΗ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.64
4 ΚΑΡΔΕΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 8.64
7 ΚΑΝΤΙΦΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.68
8 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.75
9 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.84
10 ΧΟΥΡΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 8.88
10 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.88
12 ΨΥΧΟΓΙΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 8.93
12 ΚΟΥΒΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.93
14 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 8.94
15 ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.99
16 ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 9.02
17 ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ 2004 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.05
18 ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 9.12
19 ΚΛΑΨΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 9.30
20 ΞΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.41
21 ΜΥΣΙΡΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 9.43
22 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 9.48
23 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.56
24 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.86
25 ΠΑΧΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.92
ΠΡΙΝΕΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ DNF
60Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΑ΄(Κ-16) 1 ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.25
2 ΚΟΥΒΙΔΗ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.34
3 ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΧΑΡΑ 2004 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10.49
4 ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 10.64
5 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11.85
ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ΄ 1 ΓΚΑΓΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.90
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.87
3 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.84
4 ΣΚΟΡΔΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.81
5 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2005 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.75
6 ΜΑΚΡΗ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4.63
7 ΣΦΥΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2004 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 4.62
8 ΚΟΥΝΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 2004 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ 4.59
9 ΛΟΥΚΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 4.30
10 ΚΑΤΡΟΤΖΑΝΑΚΗ ΣΙΣΙΛΙΑ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 4.29
11 ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 4.11
12 ΡΩΜΑΝΙΟΥ ΦΙΛΙΑ 2004 ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.99
13 ΜΑΓΚΟΥΦΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.95
14 ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ 2005 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 3.86
15 ΚΤΕΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΟ ΛΑΣΗΘΙΟΥ 3.67
16 ΨΥΧΟΓΙΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2005 ΓΑΣ ΜΑΛΛΙΩΝ 3.57
17 ΠΑΧΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3.46
60Μ ΠΠΒ΄(Κ-14) 1 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.28
2 ΛΙΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2006 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8.87
3 ΣΤΡΙΛΙΓΚΑΣ ΔΗΜΟΚΡΤΟΣ 2006 ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 8.92
4 ΜΠΕΚΙΟ ΑΡΜΠΙ 2006 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 8.97
5 ΠΕΤΣΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 9.09
6 ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9.15
60Μ ΕΜΠ ΠΠΒ ΄(Κ-14) 1 ΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10.61
2 ΜΠΕΚΙΟ ΑΡΜΠΙ 2006 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 11.81
3 ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12.47